Dělník na stáčírně piva - předák stáčíren

Rakovník

Co vás čeká:

- práce na úseku stáčíren sudů, lahví, 5l soudků a plechovek, vedení směny

- práce ve výrobě, obsluha stáčecí linky

- úklid pracoviště

- směny ranní, odpolední, víkendy volné

Co požadujeme

- střední odborné vzdělání s maturitou

- spolehlivost, pracovitost

- řidičský průkaz na VZV výhodou (v případě neplatného průkazu zajistíme obnovení)

Co vám můžeme nabídnout

- práce ve stabilní firmě

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování

- závodní stravování

- sleva na firemní produkty (pivo)

- příspěvek 2500,- Kč na penzijní / životní připojištění (po uplynutí zkušební doby)

- benefitní příspěvek na volnočasové aktivity - cafeterie (po uplynutí zkušební doby)

- zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Termín nástupu: možný ihned

Benefity

  • Závodní stravování - příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Cafeterie - příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění - ve výši 2500,- Kč / měsíc po zkušební době NEBO
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění - ve výši 2500,- Kč / měsíc po zkušební dob
  • Výrobky a služby se slevou - naše pivo za výrazně nižší ceny, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.
Lokalita: Rakovník
Pracovní pozice: Dělník na stáčírně piva - předák stáčíren
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    43 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Rakovník - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník na stáčírně piva - předák stáčíren ve městě Rakovník? Pošlete svůj životopis firmě Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. ještě dnes.