DĚLNÍK NA NOČNÍ SMĚNY 165,-Kč/h OLOMOUC
Olomoucký kraj, Olomouc

POPIS POZICE:
OBSLUHA LISU - POUZE NOČNÍ SMĚNY

- obsluha kovolisů - vkládání a odebírání plechových výlisků a jejich skládání
- práce ve stoje
- poze noční směna 22-06h ( po-pá pouze v liché týdny)

Nástup ihned, smlouva brigádně-je však potřeba chodit každý prac. den v po-pá.
Délka smlouvy- minimálně na 2 měsíce a déle (uvítáme však i dlouhodobou spolupráci).

BENEFITY:
- základní mzda 150,- Kč/h
- příplatek za noc 15 Kč/h
- příplatky za víkendy
- případné bonusy za plnění
- příspěvek na stravu 55%
Smlouva na DPČ.

POŽADAVKY:
- ochota stát u práce 7,5hodiny a pracovat rukama
- ochota chodit na noční, kdy pondělní noční začíná v neděli ve 22h.a týden končí pátkem v 06h ráno.
- práce nje vhodná pro zdatnější muže, vhodné i pro studenty od 18ti let

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Olomouc
Pracovní pozice DĚLNÍK NA NOČNÍ SMĚNY 165,-Kč/h OLOMOUC
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 165 Kč - 165 Kč za hodinu
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    343 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici DĚLNÍK NA NOČNÍ SMĚNY 165,-Kč/h OLOMOUC ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Olomouc - nejbližší úřady práce