Dělník / Dělnice lisovny

Mohelnice

Náplň práce:

Vaší náplní práce bude odebírání výlisků z pásu, které budete vizuálně kontrolovat, a hotové díly budete balit podle stanovených balících předpisů. Nemusíte mít zkušenosti, vše Vás naučí spolupracovníci a vedoucí Vám bude oporou při dalším rozvoji. Nepřetržitý provoz, volné víkendy.

  • jednoduché činnosti na odpovídajícím výrobním zařízení dle pracovního postupu.
  • obsluhu výrobních zařízení, strojů a nástrojů.
  • vizuální, funkční kontroly dílů a dodělávek podle jasných zadaní.
  • balení hotových dílů dle stanovených balících předpisů.
  • manipulaci s obalovým materiálem v případě potřeby.

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně základní vzdělání
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provoze s volnými víkendy
  • pečlivost a manuální zručnost ti nesmí být cizí
  • víc nepotřebuješ, vše tě naučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na HPP
  • stabilní práci a volné víkendy
  • týden dovolené navíc – celkem tedy 25 dní
  • moderní technologie, čisté výrobní haly
  • práce v teple a suchu, kde nefouká
  • kantýna / jídelna na pracovišti
  • e-benefit 1.000 Kč každý měsíc – docházkový bonus
  • e-stravenku 100 Kč za odpracovanou směnu
  • penzijní připojištění 700 Kč/měsíc (po ZD)
  • příplatek za nepřetržitý provoz
  • příplatek za noční směny
  • variabilní složka 10%
  • práce spíše vhodná pro ženy

V odpovědi na inzerát uveďte prosím konkrétně, o kterou pozici projevujete zájem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie
  • Stravenky

Detaily o pracovním místě:
Firma: MONTIX, a.s.
Lokalita: Mohelnice
Pracovní pozice: Dělník / Dělnice lisovny
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24000 Kč
Nabídka přidána: 9. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mohelnice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník / Dělnice lisovny ve městě Mohelnice? Pošlete svůj životopis firmě MONTIX, a.s. ještě dnes.