Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Dělník/ce obuvnické výroby
Skuteč

Místo výkonu práce: Smetanova 842, 539 73 Skuteč
Nabízíme po úspěšném zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o práci na obuvnických strojích, strojové napínání obuvi, broušení apod.
POŽADAVKY: fyzickou zdatnost , zručnost a spolehlivost

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: BOTAS a.s.
Okres Skuteč
Odvětví práce
Pracovní pozice Dělník/ce obuvnické výroby
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 14 600 Kč - 17 800 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 10. 7. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

BOTAS a.s.
BOTAS a.s., Skuteč, Smetanova /
  • Kontaktní osoba: Josef Bureš
  • Telefon: 469 365 260; 723 811 658
  • E-mail: bures.josef@botas.cz
Skuteč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník/ce obuvnické výroby ve městě Skuteč? Pošlete svůj životopis firmě BOTAS a.s. ještě dnes.