Controller
Čelákovice Odpovědět na inzerát
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: OZP s maximálně 2. stupněm invalidityZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 40 000 - 70 000 Kč/měsíc

Upřesňující informace
Náplň práce:
- příprava analýz a reportů
- zpracování plánů a kalkulací v oblasti výroby
- zpracování pravidelných a ad-hoc reportů
- vyhodnocování a analyzování dat pro management společnosti
- analyzování výrobních výsledků a vysvětlení odchylek
- denní komunikace a spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:
- VŠ, SŠ vzdělání
- základní orientaci v účetnictví
- pokročilou znalost MS Office (Word, Excel - tvorba tabulek, grafů, používání funkcí a vzorců)
- znalost Aj na komunikativní úrovni (B1-B2)
- analytické a logické myšlení, pečlivost a smysl pro detail
- kladný vztah k práci s informačními systémy
- praxe v oboru 3 roky (ve výrobní společnosti výhodou)
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- přátelskou a zároveň profesionální atmosféru
- moderní pracovní prostředí
- možnost seberealizace a profesního růstu
- motivační ohodnocení
- věrnostní příspěvky, příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- stabilní zázemí ryze české úspěšné společnosti, od roku 2021 jsme součástí skupiny Alca Group

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, příspěvek na stravování, životní nebo penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity,věrnostní příspěveky, docházkový bonus

Detaily o pracovním místě:
Firma: FV - Plast, a.s.
Okres Čelákovice
Pracovní pozice Controller
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 - 70 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 11. 2022
Odpovědět na inzerát    69 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Čelákovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Controller ve městě Čelákovice? Pošlete svůj životopis firmě FV - Plast, a.s. ještě dnes.