Člen rezervačního oddělení a recepce ubytovacích služeb
Boží Dar

Adresa: Boží dar, Loučná pod Klínovcem (Krušné hory)

Jsme BERG invest, leader v poskytování ubytovacích služeb v Krušných horách. Aktuálně pro účely krátkodobých pronájmů spravujeme okolo 120 ti apartmánů a chat (cca 700 lůžek). Rádi bychom do našeho týmu přivítali člena týmu rezervačního oddělení a recepce, který nám pomůže na cestě trvalého zlepšování našich služeb.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Výhodou nikoli nutnou podmínkou je zkušenost s rezervačním a pokladním systémem. Jsme připraveni šikovným lidem věnovat dostatek času pro zaškolení a zvládnutí všech potřebných dovedností, preferujeme proaktivní přístup a chuť k práci. Schopnost běžné elektronické komunikace a práce na PC včetně práce s aplikacemi Office je potřebná.  Součástí potřebných vlastností je i schopnost empatie a klidný přístup k našim klientům, hostům a ostatním členům týmu. Chceme být v práci rádi. Komunikační znalost německého jazyka je výhodou.  

Co Vám nabízíme

Budete se svojí prací zásadní měrou podílet na budoucím směřování a vývoji naší společnosti, proto Vám pro ni připravíme adekvátní podmínky. Rosteme a zlepšujeme se, stejně tak dáme příležitost s námi vyrůst Vám. Budete pracovat v krásném prostředí Krušných hor. Budete odměňováni podle vašich schopností a výsledků. Kvalitu práce a dosažených výsledků umíme ocenit. Základní mzda bude doplněna bonusovou složkou závislou na splnění měřitelných cílů.

25 000 – 30 000,- , příspěvek na dopravu

Nástup

Pozice je otevřena, nástup možný okamžitě.

Detaily o pracovním místě:
Firma: BERG Invest s.r.o.
Okres Boží Dar
Odvětví práce Recepční
Pracovní pozice Člen rezervačního oddělení a recepce ubytovacích služeb
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000-30 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Boží Dar - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Člen rezervačního oddělení a recepce ubytovacích služeb ve městě Boží Dar? Pošlete svůj životopis firmě BERG Invest s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Boží Dar - Recepční
Boží Dar - nejbližší úřady práce