Číšník/Servírka (brigáda 150Kč/h)

Veverská Bítýška

Hledáme do týmu Číšníky/Servírky.

Popis pracovní pozice

Do přátelského kolektivu hledáme posilu na brigádu. Nabízíme jídla české kuchyně. Pokud se chceš přidat, kontaktuj nás níže.

Požadujeme:

  1. Lokální uchazeče v okolí Bítýšky.
  2. Flexibilní pracovní dobu (krátký/dlouhý týden).
  3. Mzdové ohodnocení 150Kč/h.
  4. Výhodou praxe, ale není povinná.
  5. Schopnost komunikace s týmem a hosty.

Nabízíme:

  • Nástup ihned.
  • 150 Kč/h
  • Krátký/dlouhý týden
  • Přátelský kolektiv a prostředí
  • Sjednaní pracovní doby podle potřeby.

Jak zažádat o nabídku práce?

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle: , nebo na e-mail: .

Rádi Tě vše naučíme, těšíme se na spolupráci :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Hostinec Na Růžku
Lokalita: Veverská Bítýška
Pracovní pozice: Číšník/Servírka (brigáda 150Kč/h)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč/hod.
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Veverská Bítýška - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Číšník/Servírka (brigáda 150Kč/h) ve městě Veverská Bítýška? Pošlete svůj životopis firmě Hostinec Na Růžku ještě dnes.