• Směnnost
    Turnusové služby
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Dovolená navíc

    Jiné výhody (stravování s příspěvkem, příspěvek na životní pojištění)

  • Nabízená mzda:
    20 000 - 25 000 Kč/měsíc
ČÍŠNÍK, SERVÍRKA
Opava

KO: Kaštovský Dušan, tel.: 777 222 396 - volejte PO-PÁ 8:00 - 17:00 hod., e-mail: kastovsky@transa.cz
Požadavky:
- vyučen v oboru číšník - servírka, nebo alespoň praxe v oboru
- poctivost, pracovitost, samostatnost a příjemné vystupování

Směnnost: krátký/dlouhý týden, pracoviště Opava, nástup dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: práce v dobrém kolektivu, v příjemném prostředí, ve stabilní společnosti s mnohaletou historií, finanční motivace na podílu z tržby podle dosažených výsledků, stravování s příspěvkem 50%, příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění, zaměstnanecké slevy, 5 týdnů roční dovolené.

Náplň práce:
- obsluha hostů restaurace

Detaily o pracovním místě:
Firma: TRANSA spol. s r.o.
Okres Opava
Pracovní pozice ČÍŠNÍK, SERVÍRKA
Směnnost práce Turnusové služby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 - 25 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ČÍŠNÍK, SERVÍRKA ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě TRANSA spol. s r.o. ještě dnes.
Opava - nejbližší úřady práce