Centrum zdraví, výživy a pohybu - Supervizor
Hradec Králové, Hradec Králové

DO NOVĚ OTEVŘENÝCH poboček našeho centra zaškolíme ženy i muže pro práci v kanceláři. Možnost práce na HČ/VČ i brigádně.

NÁPLŇ PRÁCE: metabolické analýzy pomocí speciálního bio-analyzéru a vyhodnocování výsledků, sestavení jídelníčků a výživových programů, vedení kurzů cvičení a pohybu (fitclub), zdravého stravování (školy zdraví a výživy). Možnost práce i ve specializovaném odvětví jako sport.výživa, cílená výživa srdce nebo oblast péče o pleť. Zaměřujeme se na dlouhodobost a denní kontakt s klienty(kontroly,nakupování potravin, servis a následná péče)

NABÍZÍME: zaškolení, vzdělávání a rekvalifikační kurz, volnou pracovní dobu. Nadstandardní fin. ohodnocení. Práci na pobočce v okolí Vašeho bydliště. VČ.8-12 000 Kč/ HČ.25-35 000 Kč.Perspektivu a možnost kariérního růstu!Sebevzdělávání a uplatnění v praxi, po zaškolení možnost kariérního růstu.

POŽADUJEME: pracovitost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem , schopnost práce s lidmi, zájem o problematiku. PŘEDEVŠÍM ochota pomáhat lidem a zlepšovat jejich zdraví a kondici.

OSOBNÍ ( Online ) POHOVOR NUTNÝ !

  • Nejedná se o práci v terénu !
  • Ani o dealerskou činnost !

Volejte na tel. nebo rovnou zašlete životopis.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Pavel Vaněk
Okres Hradec Králové
Odvětví práce Administrativa,Obchod,Služby,Vzdělávání
Pracovní pozice Centrum zdraví, výživy a pohybu - Supervizor
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000-35 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 31. 3. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Zajímavé nabídky práce v okolí:
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Centrum zdraví, výživy a pohybu - Supervizor ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Pavel Vaněk ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec Králové - Administrativa,Obchod,Služby,Vzdělávání
Podívejte se i na další nabídky práce:
Hradec Králové - nejbližší úřady práce