Brigádník (ž/m)
Nový Bor, Nový Bor

Prodejna Nový Bor, B.Egermanna 881

Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.

Vaše role u nás

  • vyskladňování zboží
  • doplňování zboží
  • odbavení zákazníků na pokladnách, informacích a obslužných pultech
  • dopékání pečiva
  • další činnosti, které souvisí s prací v obchodě
  • Očekáváme od Vás

  • plnoletost
  • vstřícné jednání se zákazníky
  • ochotu učit se novým věcem v rámci různých oddělení
  • ochotu pracovat o víkendech a svátcích
  • trestní bezúhonnost
  • Dostanete od nás

  • možnost nastartovat kariéru v úspěšné mezinárodní společnosti
  • šanci si slušně vydělat - 135 Kč/hod.
  • různorodou pracovní náplň
  • super kolektiv
  • rozpis směn 14 dní dopředu
  • Nastartujte u nás svou kariéru.

    Zkuste i další nabídky práce v okolí:
    Detaily o pracovním místě:
    Firma: Kaufland
    Okres Nový Bor
    Odvětví práce
    Pracovní pozice Brigádník (ž/m)
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 13. 10. 2020
    Odpovědět na inzerát    81 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

    Nový Bor - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brigádník (ž/m) ve městě Nový Bor? Pošlete svůj životopis firmě Kaufland ještě dnes.