Brigáda - montér nábytku Möbelix Most
Most

Popis pozice
Znáš tu nedočkavost, když si domů přineseš novou komodu zabalenou v krabici a chystáš se ji smontovat? Prostě hračka pro dospělé. U nás můžeš montovat o sto šest a ještě si slušně přivydělat. Pracovní dobu si navíc stanovíš sám po dohodě s vedoucím.

### CO BUDEŠ DĚLAT JAKO MONTÉR BRIGÁDNÍK?
* Montovat a demontovat nábytek na prodejně
* Pracovat budeš s nářadím Festool, Dewalt atd.
* Nasbíráš mnoho zkušeností, které se Ti v životě budou hodit.

### Nabídka
* Mzdu 130,- Kč/hod
* Pracovní dobu si domluvíš s vedoucím, máme otevřeno od pondělí do neděle 10:00 až 19:00.
* Dobrou partu - jsme k sobě féroví.
* Práci v čistém a reprezentativním obchodě

Detaily o pracovním místě:
Firma: Möbelix
Okres Most
Pracovní pozice Brigáda - montér nábytku Möbelix Most
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 10. 2021
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brigáda - montér nábytku Möbelix Most ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě Möbelix ještě dnes.
Most - nejbližší úřady práce