Brigáda HM TESCO Boskovice (Pokladník/prodavač)

Boskovice, Boskovice

Náplň práce

V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
Pro náš hypermarket TESCO v Boskovicích přijmeme pracovníky pro období vánoc, přes týden i víkendové směny, práce na pokladně, od 18 let

JAKÁ BY BYLA VAŠE ROLE U NÁS?

  • Práce na pokladně
  • 10% příplatek v prosinci

PRO KOHO JE PRÁCE VHODNÁ?
  • Práce je vhodná pro kombinaci s jiným pracovním úvazkem či studiem VŠ, pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, pro absolventy i seniory.

BUDETE U NÁS PRACOVAT RÁDI, PROTOŽE:
  • získáte nové pracovní zkušenosti
  • získáte možnost zajímavého i dlouhodobého přivýdělku
  • možnost přihlásit se v našem systému z domu na směnu, která vám bude vyhovovat
  • umožňujeme časovou flexibilitu

A MIMO JINÉ...
  • pořádáme sportovní a společenské akce
  • nabízíme i jiné výhody a benefity. Rádi Vám o nich řekneme více při osobní schůzce.

ZAUJALI JSME VÁS?
Přijde Vám práce u nás zajímavá? Chcete být součástí skvělého týmu?
Budeme rádi, když projevíte zájem. Stačí kliknout na tlačítko odpovědět.

Nabízená mzda

112 Kč/hodina

Detaily o pracovním místě:
Firma: Tesco Stores ČR a.s.
Okres Boskovice
Odvětví práce Prodavač
Pracovní pozice Brigáda HM TESCO Boskovice (Pokladník/prodavač)
Směnnost práce práce na dohodu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 112 Kč/hodina
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brigáda HM TESCO Boskovice (Pokladník/prodavač) ve městě Boskovice? Pošlete svůj životopis firmě Tesco Stores ČR a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Boskovice - Prodavač

Hledáte brigády v Boskovice? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.