BOSCH DIESEL s.r.o. Skladový dělník s náborovým bonusem 50 000 Kč! Mzda až 35 000 Kč.

Okres Jihlava, Okres Jihlava

Náplň práce

- Manipulace se skladovou technikou
- Příjem a výdej materiálu
- Manipulace s materiálem
- Spolupráce s výrobními úseky
- Údržba a zadávání dat do SAP

Benefity

* Náborový bonus 50 000 Kč
* 3 směnný model (rovnoměrně nebo nerovnoměrně rozvržený)
* Mzda: 25 500 Kč až 32 00Kč (cca po 7 měsících) v rovnoměrném modelu nebo 28 500 Kč až 35 000 Kč v nerovnoměrném modelu
* Dovolená 5 týdnů
* Dotované stravování (ceny obědu od 15 Kč) a noční jídlo zdarma
* Poskytování záloh
* Férové jednání
* Bonusy/prémie
* Firemní akce

Předpoklady

Požadujeme:
* průkaz VZV (stačí neplatný)
* manuální zručnost
* dobrý zdravotní stav
* spolehlivost, pečlivost
* ochotu pracovat v třísměnném provozu
* SOU technického směru

Specializace

Vzdělání technického směru

Nabízená mzda

25 500 - 35 000 Kč

Informace o náboru

Nabízíme Vám pracovní pozici s nadstandardním platovým ohodnocením. Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé a šikovné uchazeče pro dlouhodobou spolupráci na pozici Skladový dělník - Jihlava.

Detaily o pracovním místě:
Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Okres Okres Jihlava
Odvětví práce Logistik
Pracovní pozice BOSCH DIESEL s.r.o. Skladový dělník s náborovým bonusem 50 000 Kč! Mzda až 35 000 Kč.
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 500 - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici BOSCH DIESEL s.r.o. Skladový dělník s náborovým bonusem 50 000 Kč! Mzda až 35 000 Kč. ve městě Okres Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Okres Jihlava - Logistik