Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

BOSCH DIESEL s.r.o. Skladový dělník s náborovým bonusem 30 000 Kč! Mzda až 38 000 Kč.
Okres Jihlava, Okres Jihlava

Náplň práce

- Manipulace se skladovou technikou
- Příjem a výdej materiálu
- Manipulace s materiálem
- Spolupráce s výrobními úseky
- Údržba a zadávání dat do SAP

Benefity

* Náborový bonus 30 000 Kč
* 3 směnný model (rovnoměrně nebo nerovnoměrně rozvržený)
* Mzda: 26 000 Kč až 31 500Kč (cca po 6 měsících od 32 000Kč do 38 000Kč) v závislosti na směnném modelu
* Dovolená 5 týdnů
* Dotované stravování (ceny obědu od 26,50 Kč) a noční jídlo zdarma
* Bonusy/prémie
* Firemní akce

Bonusy agentury:
* 5 000Kč docházkový bonus
* MultiSport karta
* Poskytování záloh
* Férové jednání

Předpoklady

Požadujeme:
* průkaz VZV (stačí neplatný)
* manuální zručnost
* dobrý zdravotní stav
* spolehlivost, pečlivost
* ochotu pracovat v třísměnném provozu
* SOU technického směru

Specializace

Vzdělání technického směru

Informace o náboru

Nabízíme Vám pracovní pozici s nadstandardním platovým ohodnocením. Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé a šikovné uchazeče pro dlouhodobou spolupráci na pozici Skladový dělník - Jihlava.