PROJEKTANT/KA | STAVBY
Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Máš radost z krásných a zároveň funkčních staveb? A co teprve, pokud stojí tvojí zásluhou?

Do stabilního kolektivu úspěšné firmy sídlící v srdci moravské metropole hledáme srdcaře pozemních staveb, který se vyzná ve výkresech a AutoCADu.

Hledáme ideálně někoho na plný pracovní úvazek, ale pokud ti více vyhovuje částečný - žádný problém!

Tvoje náplň práce bude:
- projektování pozemních staveb
- spolupráce a koordinace profesí v rámci konkrétního projektu
- jednání s investory

BENEFITY:
- skvělé finanční ohodnocení
- stravenky
- příspěvek na životní pojištění
- parkování v centru města
- flexibilní pracovní doba
- stabilní kolektiv
- v budoucnu možnost automobilu i pro soukromé účely

POŽADAVKY:
Co od tebe očekáváme?
- SŠ nebo VŠ stavebního zaměření
- samostatnost při jednání s investory
- znalost AutoCAD
- znalost programu Autodesk Revit výhodou
- NEPOŽADUJEME AUTORIZACI

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihomoravský kraj
Pracovní pozice PROJEKTANT/KA | STAVBY
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROJEKTANT/KA | STAVBY ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Jihomoravský kraj - nejbližší úřady práce