BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE
Temelín

HPP/DPP
Jaderná elektrárna Temelín.
Náplň práce: ochrana a ostraha majetku klienta jaderné elektrárny, zásahová, pochůzková a kontrolní činnost, kontrola objektu, obsluha hlavního vstupu a vjezdu - technické a signalizační zařízení, prověřování poplachů EPS, PZTS, řešení krizových a mimořádných situací, komunikace se zaměstnanci klienta, výkon služby se zbraní i se služebním vozidlem, práce ve dvousměnném provozu (denní/noční)
Požadavky: trestní bezúhonnost, min. vyučeni, ŘP sk. B, dobrá fyzická kondice, doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb., spolehlivost, pracovitost, chuť pracovat, zbrojní průkaz sk. D výhodou, nástup ihned, nadstandardní finanční ohodnocení od 130,- Kč/hod., nástupní mzda pro držitele platného zbrojního průkazu až 160,- Kč/hod., žádné přesčasové hodiny, práci na prestižní zakázce, pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti, kompletní uniformu, možnost profesního i platového růstu, zajístíme potřebné přípravné kurzy pro profesní zkoušky, příspěvek na firemní ubytovnu, náborový příspěvek 5000,- Kč již po odpracování 6 měsíců

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Mark2 Corporation Czech a.s.
Okres Temelín
Odvětví práce
Pracovní pozice BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130 Kč - 160 Kč Kč/hod.
Nabídka přidána: 19. 6. 2019
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Mark2 Corporation Czech a.s.
Mark2 Corporation Czech a.s., Temelín, /
  • Kontaktní osoba: Lenka Hronková
  • Telefon: 800 111 112
  • E-mail: prace@m2c.eu
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Temelín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE ve městě Temelín? Pošlete svůj životopis firmě Mark2 Corporation Czech a.s. ještě dnes.
Podívejte se i na další nabídky práce:
Temelín - nejbližší úřady práce