Benefit Brow Artist

Olivova 2096, Nové Město, Nové Město

Náplň práce

Jako ctěného člena týmu Tě naučíme:

  • Jak správně vyměřit a transformovat obočí do ideálního tvaru u každého zákazníka
  • Jak nejlépe diagnostikovat kosmetické dilema našich zákazníků a jak najít správně řešení
  • Rozšíříme Ti vědomosti ve světě kosmetiky
  • Jak být managerem svého vlastního Brow Baru
  • Jak organizovat speciální akce na prodejnách ve stylu Benefit DNA
  • Jak plnit zadané cíle
Váš profil

Jaké dovednosti bys měl/a mít?

  • Jsi pozitivní, energický a proaktivní člověk, který rád komunikuje s lidmi
  • Je tvá čeština na velmi dobré komunikativní úrovni a práce na prodejně tě baví a motivuje
  • Rád/a líčíš, nebojíš se riskovat a zkoušíš nové věci
  • Nechybí Ti nadšení do práce a máš rád/a práci v pohybu
  • Jsi pečlivý/á a máš dobrý cit pro detail
  • Rád/a pracuješ jako součást týmu, ale jsi spokojený/á i mimo něj
  • Dokážeš se motivovat i sám/sama a snažíš se plnit zadané cíle
  • Sleduješ dění v "beauty" světě a sám/sama se rád/a vzděláváš v tomto odvětví
  • Hodit se Ti bude dobrá organizace a manuální zručnost
Naše nabídka

Co nabízíme Tobě?

  • Práci, která Tě obohatí po všech stránkách
  • Získáš nové dovednosti od lídra v oblasti obočí
  • Možnost získat Benefit Brow Artist certifikaci
  • Krásné, čisté a růžové pracovní prostředí
  • Rodinný tým, který Ti bude oporou a dodá potřebné rady, pokud by to bylo potřeba
  • Budeš součástí mezinárodní společnosti, která získala prvenství jako největší zaměstnavatel beauty estetiků na světě
  • Budeš součástí stabilní a silné společnosti LVMH, možnost mobility v rámci skupiny
  • Výkon práce na dynamické půdě našeho partnera - SEPHORA
  • Jedinečná školení, motivující teambuildingy, interní soutěže
  • Možnost pracovních cest a jazykových kurzů
  • Nástupní plat 30.000 CZK hrubého měsíčně
  • Bonusy za splněné cíle 1.000-11.250 CZK hrubého měsíčně
  • Pracovní líčení v hodnotě až 20.000 CZK ročně
  • Benefity ve formě plně hrazených stravenek ve výši 100 CZK za každý den v práci
  • Příspěvek na dopravu ve výši až 1.800 CZK ročně

Pokud Tě nabídka zaujala a vše se Ti zamlouvá, pošli nám svoje CV a my se Ti ozveme co nejdříve.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Nové Město
Odvětví práce: Prodej a obchod
Pracovní pozice: Benefit Brow Artist
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nové Město - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Benefit Brow Artist ve městě Nové Město? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.