• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
    Pracovní poměr - zkrácený úvazek
    Dohoda o provedení práce
    Dohoda o pracovní činnosti
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    20 000 - 30 000 Kč/měsíc
Baristé
Luhačovice

Přidejte se do týmu Lázeňské kávy www.lazenskakava.cz.
Jsme kolektiv, který hledá dalšího člena. S námi se stanete kávovým profesionálem. Hledáme zkušené zájemce, kteří si rádi povídají s lidmi a jsou ochotni se o kávě dozvědět úplně všechno. Díky tomu se můžete stát našim baristou.

Náplň práce:
- obsluha zákazníků v naší prodejně
- příprava kávy
- balení zrnkové kávy
- předávání úsměvů
- aktivní komunikace
- budete v kontaktu s vedením a mít prostor pro inovace, nové postupy, zlepšení

Co očekáváme:
- schopnost rychle se učit, být iniciativní, nést odpovědnost za kvalitu odvedené práce
- svědomitost při práci, systematičnost při organizaci úkolů, zdravý selský rozum, komunikativnost
- samostatnost při vykonávání zadaných úkolů

Zaujali jsme vás? Zašlete nám svůj životopis na chutna@lazenskakava.cz.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lazeňská káva s.r.o.
Okres Luhačovice
Pracovní pozice Baristé
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 - 30 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 30. 8. 2021
Luhačovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Baristé ve městě Luhačovice? Pošlete svůj životopis firmě Lazeňská káva s.r.o. ještě dnes.
Luhačovice - nejbližší úřady práce