Bankéř pro privátní klientelu
České Budějovice, Česko, České Budějovice

Náplň práce

  • péče o vlastní bankovní klientelu
  • akviziční činnost pro získání nových klientů - aktivní budování vlastního portfolia klientů - FO či PO
  • prezentace komplexní nabídky služeb a produktů
Váš profil
  • praxe na pozici bankéře s privátní, top affluentní klientelou a výší investice okolo 3 mil./klient
  • praxe v akviziční činnosti
  • praxe v investicích
Naše nabídka
  • maximální flexibilita, vlastní organizace času
  • práce formou home office, případně možnost vybudování vlastního zázemí
  • hlavní pracovní poměr - výborné zaměstnanecké benefity - provize bez omezení, 13. plat, příspěvek na pohonné hmoty a reprezentaci, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenky a jiné
  • notebook, iPhone
  • možnost nadstandardního výdělku
  • lokalita: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Vysočina

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres České Budějovice
Odvětví práce Ekonomika a finance
Pracovní pozice Bankéř pro privátní klientelu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Bankéř pro privátní klientelu ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
České Budějovice - nejbližší úřady práce