• Směnnost
    Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina BŘidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina CŘidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina EŘidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Nabízená mzda:
    19 700 - 26 490 Kč/měsíc
Automechanik
Domašov

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (v pracovních dnech od 6:00 do 14:30 hod.).

Náplň práce
• Provádění středních oprav automobilů včetně seřizování chodu motorů, oprav a seřizování vzduchových, hydraulických a elektrických systémů.
• Obsluha akumulátorovny, olejového hospodářství, pneuservisu, svařovny, kompresorovny, zdvihacího zařízení, montážní jámy a vzduchotechniky.
• Provádění oprav a údržby osobních, dodávkových, nákladních automobilů a mechanismů, vedení příslušné dokumentace, včetně evidence PHM.
• Řízení motorových vozidel pro přepravu nákladů, jejichž nejvyšší přípustná hmotnost převyšuje 12 000 kg.
• Řízení vysokozdvižného vozíku a provádění jeho technické údržby (po zaškolení).
• Provádění veškerých prací při údržbě, opravě a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a silnice I. třídy a jejich příslušenství.
• Plnění úkolů souvisejících se stavebními úpravami na trase dálnice a silnice I. třídy v letním i zimním období.

Požadujeme
• Střední odborné vzdělání s výučním listem
• Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. B, C, E
• Strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
• Svářečský průkaz výhodou
• Dopravně psychologické vyšetření
• Samostatnost, pečlivost
• Trestní bezúhonnost
• Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího

Zaměstnanecké výhody
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Příplatek za směnný provoz (1.000 Kč), zvláštní příplatek (2.500 Kč), po zapracování přiznání osobního příplatku
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, příspěvek formou eBenefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, volné vstupenky do Aquaparku Čestlice, ZOO Praha, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky na lyže)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ředitelství silnic a dálnic ČR
Okres Domašov
Pracovní pozice Automechanik
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 700 - 26 490 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 11. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Domašov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Automechanik ve městě Domašov? Pošlete svůj životopis firmě Ředitelství silnic a dálnic ČR ještě dnes.