Automechanik, autoelektrikář

Chrudim, Chrudim

Místo výkonu práce: Dašická 1228, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika a odstraňování závad, mechanické opravy vozů ŠKODA, montáže autopříslušenství (např. tažného zařízení, zamykání zpátečky, parkovacích senzorů apod.), příprava nových vozů ŠKODA.
POŽADAVKY: vyučení v oboru automechanik/autoelektrikář/autotronik, min. 1 rok praxe v oboru, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, znalost práce na PC pro práci s diagnostikou, řidičský průkaz sk. B.
NABÍZÍME: finanční ohodnocení odpovídající úrovni znalostí a pracovnímu nasazení, odborná školení, profesní růst v rámci oboru, práce s moderní technikou a přístup k nejnovějším technologiím, zaměstnanecké benefity, zázemí silné a stabilní společnosti.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, odborná školení, pracovní oděv.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 8 do 17 hod. nebo na e-mailové adrese.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Auto MERCIA a.s.
Okres Chrudim
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Automechanik, autoelektrikář
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Absolventy SŠ
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Automechanik, autoelektrikář ve městě Chrudim? Pošlete svůj životopis firmě Auto MERCIA a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Chrudim - Výroba a provoz