• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    VŠ Bakalářské
  • Počet pracovních míst:
    2

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování (stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma)

    Dovolená navíc

    Zvláštní prémie

    Jiné výhody (příspěvek na dětskou výživu až 6 000 Kč, výrobky Nestlé za zvýhodněnou cenu)

  • Požadovaná dovednost:
    Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jazyky:
    Angličtina - Aktivní
    Čeština - Aktivní
  • Nabízená mzda:
    40 000 Kč/měsíc
Automatizační specialista/ka
Holešov

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: aktivně se podílet na nových projektech z hlediska robotizace, mít zodpovědnost za údržbu, řešení požadavků na servis a zlepšování automatizační infrastruktury a zařízení se zřetelem na kvalitu, efektivitu a výkon zařízení, řídit a implementovat digitalizaci a MES systémy v závodě, mít zodpovědnost za zavádění a udržování automatizačních systémů a propojení s IT, spolupráce při nastavování preventivní údržby systémů (např. plán obnovy), účast na tvorbě a realizaci vzdělávacích aktivit, na investičních projektech, na vývoji nových výrobků, vedení malého týmu automatizačních specialistů
- Požadavky: praxe na obdobné pozici výhodou, řidičský průkaz skupiny B, schopnost komunikovat v AJ a ČJ slovem i písmem, zkušenost s programováním a údržbou PLC/HMI (Siemens, Allen Bradley) výhodou, zkušenost s programováním a údržbou MES systémů výhodou, zkušenost s programováním a údržbou některých ze systémů SCADA: Wonderware, Historian, InTouch výhodou
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Benefity: Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru: interní i externí vzdělávací program zaměřený na zlepšování dovedností v oblasti automatizace (např. digitalizace, MES, SCADA), 25 dní dovolené, roční bonus, příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, odměna dárcům krve až 4 000 Kč, podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity
Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel): příspěvek na penzijní anebo životní připojištění - až 1050 Kč měsíčně
Další výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr: body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 4800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40000 Kč, odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24500 Kč, slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
- Osobní kontakt je možný po telefonickém kontaktu přímo na pracovišti Po-Pá v době 8:00-14.00 hod. nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 8:00 - 16:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: romana.machacova@cz.nestle.com

Detaily o pracovním místě:
Firma: Nestlé Česko s.r.o.
Okres Holešov
Pracovní pozice Automatizační specialista/ka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 13. 4. 2022
Odpovědět na inzerát    101 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Holešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Automatizační specialista/ka ve městě Holešov? Pošlete svůj životopis firmě Nestlé Česko s.r.o. ještě dnes.