Asistent vedoucího výroby - šance i pro absolventy
Plzeňský kraj

POPIS POZICE:
Jsi absolvent SŠ nebo VŠ strojní a rád by jsi získal praxi v perspektivní společnosti s výjimečným produktem? Zároveň se dokážeš domluvit anglickým jazykem?

Rádi se potkáme se zkušenými kandidáty například z pozice technolog, lean specialista, apod. Ale dáme šanci i absolventům a poskytneme podporu v zaučení.

Budete pravou rukou vedoucího výroby a budete se podílet se na zavádění různých projektů do výroby. Dále budete mít možnost se dostat k technicky zajímavým projektům - v oblasti strojního vybavení, údržby,apod. Zabývat se budete také optimalizací ve výrobě.

Pokud jste se zde "našli" - odpovězte na inzerát a zařadíme Vás do výběrového řízení.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti kousek od Plzně (doprava proplácena), získání zkušeností v oblasti různých projektů, kariérní růst!

BENEFITY:
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Roční bonus
- Výkonnostní odměny
- Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
- Stravenkový paušál
- Další nadstandardní benefity
- Práci v perspektivní a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

POŽADAVKY:
- min. SŠ - technického zaměření
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenost z výrobního podniku
- Znalost anglického jazyka pro aktivní využití
- Pokročilá práce s MS Office
- Vhodné také pro absolventy

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Plzeňský kraj
Pracovní pozice Asistent vedoucího výroby - šance i pro absolventy
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 50 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 19. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    28 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Plzeňský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent vedoucího výroby - šance i pro absolventy ve městě Plzeňský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.