ASISTENT/KA VEDOUCÍHO ÚDRŽBY

Liberec, Liberec

Požadujeme: znalost AJ - úroveň A1, pokročilá znalost práce s PC (MS Office nutností), organizační schopnosti, schopnost samostatně řešit problémy, technické myšlení
Náplň práce: administrativní podpora vedoucího údržby - vedení evidencí, kontrola termínů dodavatel. prací, provádění objednávek materiálu, vytváření manuálů a návodů, realizace 5S aj.
Zaměstnanecké výhody: stravenky 100,-Kč, Flexipassy, čtvrtletní a pololetní odměny, příspěvek na ŽP/PP aj.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
Okres Liberec
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice ASISTENT/KA VEDOUCÍHO ÚDRŽBY
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 400 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Absolventy SŠ
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
stravenky, Flexipassy, čtvrtletní a pololetní odměny, příspěvek na ŽP/PP
Požadované jazyky
Angličtina
2

Kontaktovat zaměstnavatele

ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
Tanvaldská 1382, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 463 11 Liberec 30
  • Kontaktní osoba: Eva Vítová
  • Telefon: +420 603 178 905
  • E-mail: eva.vitova@awe.be
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ASISTENT/KA VEDOUCÍHO ÚDRŽBY ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberec - Administrativa
Liberec - nejbližší úřady práce