ASISTENT/KA PERSONALISTY

Opava, Opava

*KO: Liebertzová Pavla tel. 606 333 112 (volejte Po-Pa 8:00-15:00, email: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. Pro informace ohledně pracovní pozice nenavštěvovat pobočku. Prvotní kontakt vždy telefonicky případně e-mailem.
POZICE JE VYHRAZENA PRO OSOBY POBÍRAJÍCÍ INVALIDNÍ DŮCHOD.
Základy práce na PC, příjemná komunikace, dostatečná slovní zásoba.
Náplň práce: navádění inzerce pro nábor zaměstnanců, každodenní telefonní hovory se zájemci o pracovní pozice, jejich předávání příslušným manažerům, evidence zájemců, předávání informací e-mailem, spolupráce s jednotlivými ÚP po celé ČR.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení po zapracování, pracoviště Opava, nástup možný ihned.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Bohemia Marten Plus s.r.o.
Okres Opava
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice ASISTENT/KA PERSONALISTY
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 8 200 Kč
Nabídka přidána: 24. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovně právní vztah Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
záloha na mzdu

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ASISTENT/KA PERSONALISTY ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě Bohemia Marten Plus s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Opava - Administrativa
Opava - nejbližší úřady práce