ASISTENT/KA - komunikace se zákazníky, až 30 000 Kč/měs.
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí? Máte zkušenost v oblasti administrativy a komunikace se zákazníkem? Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici ASISTENT/KA - komunikace se zákazníky.

Náplň práce:
- péče o klienta (např. zajištění občerstvení)
- podpora asistenta prodeje
- obsluha při placení, vystavování faktur
- ad-hoc administrativní nebo účetní činnosti

Lokalita: Praha 1

BENEFITY:
- zázemí stabilní společnosti
- možnost dlouhodobé spolupráce
- lokalita v centru Prahy

POŽADAVKY:
- zkušenost s komunikací se zákazníky
- alespoň krátkodobá praxe v oblasti administrativy
- znalost anglického jazyka - schopnost písemné i mluvené komunikace
- dobrá znalost práce na počítači (zkušenosti s prací v programu Pohoda velkou výhodou)
- příjemné vystupování a dobré organizační a komunikační dovednosti
- pečlivost, přesnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice ASISTENT/KA - komunikace se zákazníky, až 30 000 Kč/měs.
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 30 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    77 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ASISTENT/KA - komunikace se zákazníky, až 30 000 Kč/měs. ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce