Asistent/ Asistentka

Zlínský kraj, Zlín, Zlín

POPIS POZICE:
Jsi pečlivý/á, organizačně schopný/á, ovládáš balíček MS Office, máš výborné komunikační schopnosti a dorozumíš se v AJ? Pokus sis na všechny otázky odpověděl/a ANO a chceš pracovat v centru Zlína v příjemném mladém kolektivu, získat znalosti v oblasti personalistiky a jsi týmový hráč, tak je tady skvělá příležitost právě pro Tebe!

Hledáme Asistenta/Asistentku pro naši kancelář. Tvou hlavní náplní práce bude:
* zajištění chodu recepce
* administrativní podpora týmu konzultantů
* komunikace s uchazeči o zaměstnání
* tvorba a zadávání inzerce
* částečné zpracování faktur a vedení administrativy

BENEFITY:
* 24 dní dovolené
* stravenky, flexipasy
* 2 sick days
* jazykové vzdělávání
* občerstvení na pracovišti

POŽADAVKY:
* SŠ (maturita)
* alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici v oblasti administrativy
* výborná organizační schopnost, spolehlivost, pečlivost
* středně pokročilá znalost AJ
* ŘP. sk B

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Grafton Recruitment
Okres Zlín
Odvětví práce Administrativní pracovník
Pracovní pozice Asistent/ Asistentka
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ Asistentka ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - Administrativní pracovník