• Směnnost
  Pružná pracovní doba
 • Min. požadované vzdělání:
  ÚSO s maturitou (bez vyučení)
 • Počet pracovních míst:
  1

 • Pracovněprávní vztah:
  Pracovní poměr - plný úvazek
 • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
  Absolventy
  Zdravé osoby
 • Nabízené výhody k volnému místu:
  Jiné výhody (po zkušební době stravenky v hodnotě 100,- Kč/den, atd.)

 • Požadovaná dovednost:
  Práce s PC (znalost Windows 10, Office 365 aplikací (pokročilá práce s Excelem))Práce s PC - jiné (znalost síťových a serverových zařízení a jejich správa (switche, servery))Jiné (technické vzdělání - SŠ informatiky s maturitou nebo min. 2 roky praxe v IT)
 • Jazyky:
  Angličtina - Aktivní ((alespoň na úrovni čtení technické dokumentace))
 • Nabízená mzda:
  30 000 Kč/měsíc
ASISTENT / ASISTENTKA IT
Červený Kostelec

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná pro absolventy/absolventky SŠ informatiky.

Náplň práce: podpora zaměstnancům v oblasti IT; správa informačních systémů, webových stránek, serverů i koncových stanic; nastavování a údržba firewallu, správa bezpečnostních zásad, kontrola zálohování; práce na zajímavých projektech; vytváření podkladů a jejich vyhodnocování pro obchodní či marketingové oddělení (MS Excel, SQL).

Požadavky: technické vzdělání - SŠ informatiky s maturitou; komunikativnost, snaha hledat řešení vzniklých problémů, časová flexibilita; znalost Windows 10, Office 365 aplikací (pokročilá práce s Excelem); znalost síťových a serverových zařízení a jejich správa (switche, servery); znalost anglického jazyka (alespoň na úrovni čtení technické dokumentace); výhodou - základní znalost SQL, umění práce v linuxovém prostředí, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: mzda od 30.000,- Kč dle dosavadních zkušeností; motivační finanční ohodnocení; notebook, mobilní telefon pro pracovní účely; práce v příjemném kolektivu v rychle se rozvíjející společnosti; různorodá, nestereotypní práce; stravenky ve výši 100,- Kč/odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem (po zkušební době); příspěvek na penzijní / životní pojištění po odpracování 1 roku.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: EURONA s.r.o.
Okres Červený Kostelec
Pracovní pozice ASISTENT / ASISTENTKA IT
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 18. 8. 2022
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    118 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Červený Kostelec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ASISTENT / ASISTENTKA IT ve městě Červený Kostelec? Pošlete svůj životopis firmě EURONA s.r.o. ještě dnes.