Area manager
Pardubický kraj

Náplň práce

- odpovědnost za řízení maloobchodní sítě prodejen Genesis
- Odpovědnost za obchodní výsledky v rámci maloobchodní sítě
- plnění obchodních plánů přidělených prodejen
- odpovědnost za personální otázky v rámci přidělených prodejen
- reporting
- Pravidelné navštěvování a kontrola prodejen
- inventarizace zboží na prodejnách
- propojení eshopu a maloobchodních prodejen, aktivní podpora
projektu Penguin Pošta

Benefity

- zajímavé mzdové ohodnocení
- práce pro stabilní společnost

Předpoklady

- slušné, profesionální vystupování,
- Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
- Zkušenosti s manažerováním sítě prodejen a vedením lidí
- odolnost vůči stresu
- Komunikační a prodejní dovednosti
- Časová flexibilita / práce náročná na cestování

Informace o náboru

Výběrové řízení se skládá z:
- osobního pohovoru
- místo výběrového řízení: Boskovice
- strukturované CV a motivační dopis zasílejte na:
monikapribylova@textileco.as, kariera@genesis-eshop.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Eco Face s.r.o
Okres Pardubický kraj
Odvětví práce Regionální / Oblastní manažer
Pracovní pozice Area manager
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Pardubický kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Area manager ve městě Pardubický kraj? Pošlete svůj životopis firmě Eco Face s.r.o ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubický kraj - Regionální / Oblastní manažer
Pardubický kraj - nejbližší úřady práce