Architekt/Architektka
Praha

Nabídka:

Firemní benefity:

- Mobilní telefon

- Notebook

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá generální dodávkou projektů pozemních staveb a zahrnuje vlastní projekční ateliér, hledáme vhodné kandidáty na pozici Architekt/Architektka.

Náplň práce:

* Navrhování pozemních staveb a jejich rekonstrukcí

* Zpracování projektové dokumentace všech stupňů, zpracování vizualizací a prezentace projektů

* Jednání s klienty

* Spolupráce s projektanty jednotlivých profesí a specializací

* Prověřování nových rozvojových lokalit formou objemových studií

* Účast na projektovém managementu až do etapy realizace a uvedení stavby do provozu

* Účast na kontrolních dnech staveb

* Komunikace se stavebními úřady

Požadujeme:

* VŠ vzdělání v oboru architektura nebo obor architektura na stavebních fakultách

* Praxe v oboru minimálně 2 roky, včetně praxe při VŠ vítána, není podmínkou

* Zkušenost s programem Archicad, Lumion, Autocad

* Autorizace v oboru výhodou

* Řidičský průkaz skupiny B není podmínkou

Nabízíme:

* Práci na HPP v zázemí silné a stabilní české společnosti

* Benefity - PC, mobil

* Účast na zajímavých stavebních projektech

* Přátelskou podnikovou kulturu

* Odpovědnou a zajímavou práci

* Možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje

* Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům

* Místo výkonu práce: Praha 11 – Chodov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Okres Praha
Pracovní pozice Architekt/Architektka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Architekt/Architektka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce