Application Security Engineer

Radlická 3294, Praha, CZ

Hledáme někoho, kdo se bude zabývat bezpečnostní architekturou vybraných core služeb a bude pravou rukou vývoje pro oblast bezpečnosti.

Co vás čeká:

  • budete součástí týmu aplikační security chránící data a služby Seznamu proti kybernetickým hrozbám
  • budete spolupracovat s vývojáři na nápravě identifikovaných zranitelností v rámci zásad bezpečného vývoje (SSDLC)
  • využijete své znalosti a zkušenosti s různými třídami zranitelností (především OWASP Top 10)
  • budete proaktivně vyhodnocovat možné hrozby a navrhovat konkrétní bezpečnostní opatření

Na co se můžete těšit:

  • moderní technologie (nejen v oblasti bezpečnosti)
  • tým nadšených bezpečáků, kde nemusíte myslet na dress code a zbytečné formality
  • unikátní projekty s přímým dopadem na bezpečnost firmy a eliminace celých tříd zranitelností
  • vlastní licenci k špičkovým AppSec nástrojům na trhu (Burp Suite Professional, jswzl, Burp Bounty Pro)
  • možnost vybrat si režim práce (více z domu, více z kanceláře)
  • 6 týdnů volna a další řadu zajímavých benefitů jako Cafeterie nebo příspěvek na stravu

Co budete potřebovat:

  • zkušenosti v oblasti webové aplikační bezpečnosti (výhodou je účast v Bug Bounty / VDP a CTF soutěžích)
  • základní znalost sítí (HTTP, TCP/IP a jak fungují proxy servery jako např. Nginx)
  • zkušenost s programováním a čtením kódu (preferované jazyky: Python, JavaScript)
  • schopnosti adaptace na nové technologie a prostředí
  • schopnost lidsky a srozumitelně komunikovat bezpečností opatření

Proč si vybrat tuto nabídku?

Zapomeňte na dress code a formality. V Seznamu si všichni tykáme, pomáháme a vzájemně se motivujeme a podporujeme. Máme příjemné pracovní prostředí, které je přívětivé a i pro domácí mazlíčky. Na naši smíchovské centrále na vás čeká několik teras i fitko.

Hledáme

  • Česky - plynule
  • Úroveň: Medior
  • Úroveň: Senior

Detaily o pracovním místě:
Firma: Seznam.cz, a.s.
Lokalita:
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Application Security Engineer
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Application Security Engineer ve městě ? Pošlete svůj životopis firmě Seznam.cz, a.s. ještě dnes.