Ambasador pro zdravý životní styl
Brno

Co Vás čeká?

Budete průvodcem zdravého životního stylu. Budete vést, podporovat, motivovat a inspirovat klienty v programu, dělat zákaznický servis a analýzy s klienty.

Nepožadujeme žádné předchozí zkušenosti, komplexně Vás zaškolíme, vše potřebné naučíme a se vším Vám pomůžeme.

Důležité je nadšení pro práci a ochota učit se nové věci a rozvíjet se. Společně se zájmem o zdravý životní styl nebo sport.

V případě zájmu se nám neváhejte ozvat, rádi se s Vámi uvidíme :)

Nabídka: Máme pobočky v Brně a Olomouci, ale přes karanténu jsme přešli převážně do online prostředí.

Naši pomoc vyhledávají klienti za účelem zdravého hubnutí, tvarování postavy, úpravy jídelníčků.

Aktuálně bychom rádi našli nové kolegy na pozici Wellness coach.

Můžeme nabídnout:

- práci v lukrativním a vyhledávaném oboru

- nezávislý příjem

- možnost přivýdělku (ke studiu, k zaměstnání, k MD)

- pružnou pracovní dobu

- možnost práce z domova/odkudkoliv

- možnost práce online (spravování fb skupiny, komunikace s klienty...)

- možnost kariérního postupu

- podpůrný systém

Můžete pomoci svému okolí a navíc si vybudovat své vlastní podnikání. Na nic nebudete sami, budete součástí skvělého týmu.

Požadavky: - věk nad 18 let

- min. SŠ vzdělání

- zájem o obor zdravý životní styl

- komunikativní schopnosti a příjemné vystupování

- hlavní je motivace a nadšení, vše ostatní Vás naučíme
Poznámka:

Detaily o pracovním místě:
Firma: FALCATA Group s.r.o.
Okres Brno
Pracovní pozice Ambasador pro zdravý životní styl
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ambasador pro zdravý životní styl ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě FALCATA Group s.r.o. ještě dnes.
Brno - nejbližší úřady práce