Administrativní pracovník/pracovnice v prodejně- Náchod
Náchod

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, kancelářské techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Administrativní pracovník/pracovnice na prodejně v Náchodě.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Zpracování pojištění a úvěrů

• Péče o naše zákazníky

• Aktivní podpora prodeje

• Vyřizování reklamací

• Administrativní podpora prodejny

POŽADUJEME

• SŠ vzdělání s maturitou

• Základní znalost AJ

• Znalost práce na PC

• Komunikační dovednosti

• Zájem o oblast elektra

• Obchodního ducha

NABÍZÍME

• Stabilní zázemí velké a úspěšné české společnosti

• Možnost kariérního růstu

• Flexibilní pracovní dobu

• Motivující platové ohodnocení

• Výdělek v závislosti na vlastních schopnostech

• Firemní benefity

• Pohodový a přátelský pracovní kolektiv

• Lokalita pracoviště: Náchod

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Náchod
Pracovní pozice Administrativní pracovník/pracovnice v prodejně- Náchod
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 16. 11. 2022
Odpovědět na inzerát    641 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Náchod - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník/pracovnice v prodejně- Náchod ve městě Náchod? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.