Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Administrativní podpora pro tým Shop a Gastro v ORLENu

Praha

Popis pozice
Máme pro vás pár dobrých důvodů proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLENu!

Zaměstnání u nás je jistota a značka ORLEN je všeobecně známým symbolem kvality. Jsme tvůrci nových a moderních konceptů čerpacích stanic (ČS) a naše síť patří mezi nejrychleji rostoucí nejen na českém trhu.

Bezkonkurenční benefity: 13. mzda, měsíční osobní bonus, 5 týdnů dovolené, 150 Kč stravenka/den, Multisport karta jen za 275 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění a dále také Edenred Benefits. Prémie za doporučení nového kolegy 20 000 Kč. Bonus při narození dítěte 20 000 Kč a příspěvek až 8 200 Kč na každé dítě na dětskou rekreaci. Vstupy zdarma například do Zoo, na jednotlivá utkání HC VERVY Litvínov a do Aquapalace Čestlice. Nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní produkty (pohonné hmoty) a řada dalších.

Něco málo o nás:

Jsme vlastník největší sítě čerpacích stanic ORLEN. Otevřeli jsme první veřejnou komerční čerpací stanici na vodík v České Republice. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov a týmu ORLEN Team Dakar. ORLEN je součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která jako jediná zpracovává ropu v ČR.

Co by vás na nové pozici čekalo?

* Byl/a byste důležitým článkem našeho týmu, protože vás čeká administrativní podpora oddělení Backoffice (spadáme pod Shop a Gastro pro čerpací stanice ORLEN)
* Vyřizování různých dokumentů a požadavků od provozovatelů ČS (říkáme jim partneři)
* Budete v kontaktu s kolegy z EDI týmu, z Master dat týmu, s Category Manažery a našimi partnery
* E-mailová, telefonická i osobní komunikace
* Zadávání ticketů do interního systému na základě podnětů od našich partnerů

Co budete potřebovat k úspěchu?

* Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří se nebojí komunikovat a mají výborné organizační dovednosti
* Znalost MS Office, především Excelu
* Angličtinu na komunikativní úrovni (případně polštinu)
* Oceníme zkušenosti se SAPem a EDI komunikací (není však podmínkou)
* Schopnost nebát se občas někoho diplomaticky zaurgovat a mít obecný přehled o problematice
* Někdy sice pracujeme pod tlakem, ale pár kroků vzdálená mraznička se zmrzlinou nás vždycky hodí zpět do pohody

Pracovní doba: Pružná / po-pá / 37,5 hodin týdně
Místo výkonu práce: Praha
Datum nástupu: dohodou

Zaujala vás tato pozice? Neváhejte nám poslat své CV, těšíme se na vás!

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- 13. plat
- Možnost si napracovat hodiny

Detaily o pracovním místě:
Firma: ORLEN Unipetrol
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Administrativní podpora pro tým Shop a Gastro v ORLENu
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    41 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Nové nabídky práce každý den
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
    Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
    Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
    Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
    Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
    Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
    Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
Datová a systémová podpora pro tým Vzdělávání
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Administrativní podpora IT
Praha - Správa železnic, státní organizace
Účetní a administrativní podpora
Praha - Imperial Brands CR, s.r.o.
Manažer týmů gastro provozů
Praha - 21 Consult Group s.r.o.
Specialista pro správu počítačových sítí
Praha - 50 000 Kč/měsíc - 80 000 Kč/měsíc
Gynekolog
Praha - 100 000 Kč
IT Key Account Manager
Praha - Asseco Solutions, a. s.
Noční ostraha Letňany
Praha - 16 000 Kč - 18 000 Kč
Media Executive
Praha - Publicis Groupe CZ
Arborista / stromolezec
Praha - 25 190 Kč - 50 000 Kč
Stavbyvedoucí - mosty a monolitické konstrukce
Praha - 40 000 Kč/měsíc - 60 000 Kč/měsíc
Junior Motion Designer
Software Engineer Azure BI
Praha - DHL Information Services
Senior Full Stack Developer
Customer Services Supervisor
Praha - 70 000 Kč - 78 000 Kč
Nákupčí
Praha - 55 000 Kč/měsíc - 60 000 Kč/měsíc
Finanční analytik
Praha - 45 000 Kč/měsíc - 55 000 Kč/měsíc
Brand Manager BEBA
Praha - Nestlé Česko

Práce Administrativní podpora pro tým Shop a Gastro v ORLENu: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Administrativní podpora pro tým Shop a Gastro v ORLENu?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy ORLEN Unipetrol.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní podpora pro tým Shop a Gastro v ORLENu ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ORLEN Unipetrol ještě dnes.