Operation Project Manager

Moravskoslezský, Moravskoslezský, Kopřivnice

Jste technicky zaměřený? Projektové řízení je Vám blízké? Angličtina pro Vás není problém?

Pak nám zašlete Váš životopis!

POPIS POZICE:

Co má takový project manager na starost:

  • Odpovídá za operativní plánování projektu

  • Odpovídá za řízení zdrojů v rámci vlastních projektů a koordinaci zdrojů s dalšími odděleními

  • Operativní zástupce při řízení projektu

  • Zajišťuje, aby byl projekt řízen dohodnutým postupem (kontrolní seznam projektu transferu, a zákazníků) a stará se o splnění dohodnutých cílů

  • Koordinace NPI, především plánování a zajišťování nákupu

  • Zodpovídá za rozpočet projektu

  • Je zodpovědný za monitorování a podávání zpráv o projektech uvnitř organizace

  • Odpovědný za vývoj metod pro trasfer a NPI

  • Je zodpovědný za DFM (Design for Manufacturing) v projektu

  • Odpovídá za sledování a podávání zpráv o dodávání materiálu

PROFIL KANDIDÁTA:

Co od Vás požadujeme:

  • Zkušenosti s řízením projektů, výhodou osvědčení IPMA úrovně C

  • Obchodní nebo technický background

  • Dobrá znalost anglického jazyka, němčina výhodou

  • Zodpovědnost za péči a motivaci projektového týmu

  • Dobré komunikační schopnosti a týmový duch

NABÍZÍME:

Proč si vybrat právě nás:

  • Příležitost být součástí mezinárodních projektů v rostoucí společnost

  • Práce v perspektivní oblasti

  • Kooperativní firemní kultura plná lásky a vášně pro zvuk

  • Atraktivní pracovní podmínky (flexibilní pracovní doba, příspěvek na důchod, stravování a volný čas, nastavitelné stoly, příležitostná domácí kancelář, 25 dní dovolené atd.)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Moravskoslezský
Odvětví práce Elektro a automatizace
Elektro a automatizace
Vyšší management
Pracovní pozice Operation Project Manager
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 12. 2018