bezpečnostní pracovník/ce

Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec III

Náplň práce:
ochrana a ostraha majetku klienta; eliminace nepoctivých zákazníků; pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu; jednoduchá administrativa; komunikace s policií; práce pro obchodní řetězec;
Požadavky:
chuť pracovat; trestní bezúhonnost
Nabízíme:
dle dohody možnost i na zkrácený úvazek; odpovídající finanční ohodnocení - 85-95 Kč/hod.; pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti; kompletní uniformu a příspěvek na obuv; náborový příspěvek; možnost profesního i platového růstu; zajímavý motivační program; zajistíme zkoušky profesní kvalifikace; možnost zajištění ubytovny