Pracovník/ce eshopu s autodoplňky

Ostrava-město, Ostrava, Vítkovice

Pracoviště: Nám. Jiřího z Poděbrad 3, Ostrava - Vítkovice
Kontakt telefonicky na č. 736 438 370 nebo e-mailem: info@auto-doplnky.com

Hledáme kandidáta/ku na pozici PRACOVNÍK/CE ESHOPU S AUTODOPLŇKY.

Náplň práce:
- vychystávaní zboží
- balení zboží
- přebírka zboží od dodavatelů
- práce v administraci eshopu
- práce na kamenné prodejně s autodílny a autodoplňky

Požadujeme:
- pracovitost
- komunikativnost, odpovědnost
- profesionální přístup k práci
- chuť pracovat v kolektivu
- ochotu učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu
- základy ovládání programu Excel

Nabízíme:
- práci v kolektivu
- příjemné prostředí
- různorodá práce
- pracovní doba 7 - 16 hod.