Zkušební technik

Česká Lípa, Česká Lípa, Česká Lípa

Pracovní náplň:
•Měření na vzorcích po stránce elektromechanické
•Vypracování protokolů o výsledcích zkoušek a měření
•Kontrola plnění kvalifikačních plánů pro jednolité řady výrobků
•Optimalizace výrobků s cílem zvýšení robustnosti
•Intenzivní spolupráce s ostatními úseky v rámci projektových cílů
Kvalifikační a další požadavky:
•Vzdělání elektrotechnického směru,
•Praxe s měřením, zkoušením elektrických zařízení výhodou
•Min. §6 vyhlášky č. 50/78
•Znalost německého či anglického jazyka výhodou
•Samostatnost, pečlivost, systematický přístup
Nabízíme:
•Zázemí stabilní společnosti
•Možnost profesního rozvoje
•Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, věrnostní odměny, penzijní připojištění, společenské a sportovní aktivity a další)
Pozice je vhodná i pro absolventy!