Operátor strojního pájení el. součástek

Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou

Pracovní náplň:
* kompletní zajištění chodu stroje (pájecí vlny)
* vkládání DPS do stroje
* dolaďování parametrů stroje
* dohled na plynulý chod stroje
* kontrola správnosti zapájení
* provádění pravidelné údržby stroje

Požadujeme:
* vyučení, příp. ÚSO technického směru výhodou
* zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, smysl pro preciznost, ochota učit se novým věcem, schopnost týmové práce
* orientace v elektronice velkou výhodou, ne však podmínkou (technologie osazování desek plošných spojů)
* flexibilita, stresuodolnost

Nabízíme:
* zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
* příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
* zaškolení
* zaměstnanecké benefity

Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
zaměstnanecké benefity