Strojní údržbář

Kutná Hora, Vrdy, Dolní Bučice

Přední výrobce železobetonových prefabrikátů přijme do svého týmu nové kolegy do úseku údržby.
Náplň práce: údržba výrobních strojů a zařízení - jeřábů
servisní práce, kontrolní činnost.
Požadujeme: SOU / SŠ vzdělání, zkušenosti s údržbou výrobních strojů a zařízení výhodou, vhodné i pro absolventy, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost,
flexibilita - třísměnný provoz.
Nabízíme: mzdové ohodnocení až 27.000,- (mzda, os. ohodnocení, příplatky, pololetní příspěvky,…), nástupní mzda 24.000,-, perspektiva dalšího odborného růstu, další firemní prémie, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Dolní Bučice.

Nabízené výhody a benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie