Strojní údržbář

Kutná Hora, Vrdy, Dolní Bučice

Přední výrobce železobetonových prefabrikátů přijme do svého týmu nové kolegy do úseku údržby.

Náplň práce:
údržba výrobních strojů a zařízení - jeřábů

Požadujeme:
SOU / SŠ vzdělání
zkušenosti s údržbou výrobních strojů a zařízení výhodou
vhodné i pro absolventy
manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
flexibilita - třísměnný provoz

Nabízíme:
mzdové ohodnocení až 27.000,- (mzda, os. ohodnocení, příplatky, pololetní příspěvky,…)
nástupní mzda 23.000,-
perspektiva dalšího odborného růstu
další firemní prémie
příspěvek na stravování
25 dní dovolené

Nabízené výhody a benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie