Přípravář výroby - manipulant

Olomouc, Lutín, Třebčín

Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín.
Náplň práce: příjem a výdej výrobků a materiálu, manipulace s výrobky a materiálem pomocí VZV, obsluha pomocného strojního zařízení, řidič / kooperátor.
Požadujeme: vyučení / SŠ vzdělání, min. 1 rok praxe ve skladu, ŘP skupiny B + oprávnění k obsluze VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, schopnost vykonávat fyzicky náročnější práci, časová flexibilita.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zázemí prosperující firmy, příjemné čisté pracovní prostředí, zaučení a další vzdělávání, nástup možný ihned.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.