Skladník

Skladník
Olomouc, Lutín, Třebčín

Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín.
Náplň práce: příjem a výdej výrobků a materiálu, manipulace s výrobky a materiálem pomocí VZV, nakládka a vykládka kamionů, práce na PC - kontrola a evidence výrobků a materiálu.
Požadujeme: vyučení / SŠ vzdělání, min. 1 rok praxe ve skladu, platné oprávnění k obsluze VZV podmínkou, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, znalost práce na PC - skladová evidence v IS, ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12h směny, schopnost vykonávat fyzicky náročnější práci, ŘP skupiny B.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zázemí prosperující firmy, příjemné čisté pracovní prostředí, zaučení a další vzdělávání, nástup možný ihned.
První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem.