STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pelhřimov, Žirovnice

Náplň práce:
•zajištění dodavatelů nakupovaných materiálů a služeb,
•zajištění výběrových a poptávkových řízení dle zadaných kritérií,
•vyjednání obchodních podmínek dle standardů KPŽ,
•přenos informací mezi dodavateli a KPŽ
•vyhodnocování nákladovosti nákupů a zajištění minimálních nákladů.

Požadujeme:
•SŠ vzdělání ekonomického zaměření,
•odpovídají znalosti a zkušenosti,
•zaměření na detail, pečlivost,
•AJ na komunikativní úrovni,
•komunikativní schopnosti, kreativnost.

Nabízíme:
•práci na plný úvazek ve společnosti s dlouholetou tradicí,
•odpovídající finanční ohodnocení,
•náborový příspěvek 5.000,- Kč
•příspěvek na dopravu a na zdraví,
•odměna za doporučení nového zaměstnance,
•závodní stravování,
•dny volna navíc.