Rozpočtář energetických staveb

Olomouc, Uničov

Pracoviště: Bratří Čapků č.p. 821, Uničov. Nástup možný ihned.
Do našeho týmu hledáme schopné uchazeče na pozici Rozpočtář.

Pracovní náplň:
- oceňování VaV a rozpočtů (prací a výrobků v oblasti energetiky a staveb)
- spolupráce na přípravě technických a obchodních nabídek
- komunikace s dodavateli technologií a služeb
- zpracování kalkulačních podkladů
- vedení dokumentace
- sběr dat a analýza faktorů
- tvorba cen

Požadujeme:
- min. základní zkušenosti v oblasti rozpočtářské činnosti
- znalost práce s PC (MS Office)
- zodpovědnost
- samostatnost
- schopnost práce v týmu
- min. SŠ vzdělání technického směru

Nabízíme:
- po krátkém zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- 40 hodin/týden, možnost kombinace zkráceného pracovního úvazku nebo "home-office"
- zajímavé mzdové ohodnocení, HM 22 000 - 35 000,00 Kč/měsíc
- stabilní zázemí perspektivní společnosti (součást skupiny ADI H&P)
- podporu vzdělávání a osobního růstu
- firemní benefity (pracovní pomůcky: NB, MT, …, stravenky, připojištění apod.)

V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy s průvodním dopisem POUZE na adresu: MARTECH HOLDING a.s., Bratří Čapků č.p. 821, 783 91 Uničov nebo elektronicky na e-mailovou adresu: martechholding@martechholding.cz.