Obchodní manager/ka

Pardubice, Čeperka

Společnost VESNA, a.s. zabývající se prodejem bytového a kusového textilu hledá vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici - obchodní manager

Náplň práce:
-řízení obchodního týmu,
-řízení obchodní politiky - nákup, prodej, marketing
-komunikace s dodavateli a odběrateli,
-vyjednávání obchodních podmínek,
-cenová politika
-rozvíjení sortimentu.

Požadujeme:
-vzdělání SŠ/VŠ,
-obchodní zdatnost, zkušenosti v oblasti textilního zboží výhodou
-praxe na obdobné pozici,
-samostatnost,
-komunikativnost,
-znalost práce na PC - Excel, Word
-organizační schopnosti,
-aktivní znalost AJ,
-řidičský průkaz skupiny B,
-trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
-zázemí stabilní společnosti,
-služební automobil,
-notebook,
-mobilní telefon,
-příspěvek na stravu a další firemní benefity.

Nástup možný IHNED.
První kontakt e-mailem.

Požadované jazyky
Angličtina
2