Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Specialista reportingu (m/ž)

Praha

Popis pozice

Co vás čeká?

* Reporting dle standardu IFRS17 pro účely mateřské společnosti ve Vídni a zabezpečení i dalšího externího reportingu (např. ČNB)
* Podílení se na nastavení činností a odpovědností v rámci fungování v “IFRS17 světě” – budeme budovat novou vnitřní procesní strukturu, nové odpovědnosti atd.
* Analýza odchylek CAS vs. IFRS17, projekce vs. skutečnost – pracovat budete v SAPu, v Excelu, v interním reportovacím systému (PBI)
* Úzká spolupráce s ostatními zainteresovanými odděleními – např. s Úsekem pojistné matematiky, Úsekem dat a controllingu, Úsekem zajištění aj.

Co budete potřebovat?

* VŠ vzdělání - ekonomického směru
* Znalost účetních standardů (IFRS, CAS), účetních postupů a základních procesů (v pojišťovnách, bankách či jiných finančních institucích - výhodou)
* Předchozí zkušenost z reportingu dle IFRS výhodou
* Znalost IFRS 17 výhodou
* Velmi dobrá znalost MS Office, především Excelu (základní kontingenční tabulky, základní funkce, vzorce)
* Zkušenost se systémem SAP výhodou
* Schopnost samostatné práce a určení si priorit
* Logické a analytické myšlení, proaktivní přístup
* Slušné komunikační dovednosti
* Komunikativní znalost AJ (slovem i písmem, B1/B2) – úzce spolupracujeme s mezinárodní pojišťovací skupinou VIG se sídlem ve Vídni

Co vám nabídneme?

* 32 dnů dovolené ročně (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den na péči)
* Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
* Příspěvky na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně)
* Cestovní pojištění zdarma
* Slevy na naše produkty a produkty našich partnerů
* 12.000 Kč do benefitního programu ročně (sport, relax, kultura, a další)
* Multisportku za 760 Kč měsíčně, firemní sportovní akce
* Stravné v hodnotě 150 Kč denně - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
* Osobní rozvoj (kurzy a webináře, koučink a mentoring), vlastní galerie umění,
* Nadstandartní zdravotní péče (preventivní programy, očkování, firemní psycholožka, masáže)
* Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
* Jízda na sdílených kolech Nextbike zdarma
* Pracovat budete v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kooperativa
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Specialista reportingu (m/ž)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    32 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista reportingu (m/ž) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Kooperativa ještě dnes.