Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

LIKVIDÁTOR/KA STROJNÍHO POJIŠTĚNÍ

Brno

Popis pozice
Do 14. členného týmu specialistů na likvidace pojistných událostí různé zemědělské či výrobní techniky a strojů našich klientů, hledáme nového kolegu, který bude posilou v rámci celé České republiky. Pojistné události likvidujeme z pohodlí kanceláře nebo z domova.

Pracovní náplň:

* Likvidace, revize a výplata středně složitých typů pojistných událostí na zemědělské technice, stavebních strojích, ale i na výrobních linkách.
* Komunikace s klienty a dalšími účastníky likvidačního řízení.
* Spolupráce s ostatními útvary ve společnosti.
* Výpočty vzniklých škod v expertních systémech.

Co je pro nás důležité:

* SŠ s maturitou (ve strojním oboru), případná praxe v oblasti strojírenství.
* Zkušenosti v pojišťovnictví velkou výhodou.
* Schopnost práce na PC (MS Office), ostatní systémy naučíme.
* Dobré komunikační schopnosti, schopnost samostatně řešit problémy a rozhodovat.
* Flexibilita, empatie a zodpovědnost.

Co naopak můžeme nabídnout:

* Přátelský tým kolegů, o které se můžete opřít, a super šéfa k tomu
* Různorodou práci, při které se nebudete nudit.
* Možnost kariérního růstu ve velké a stabilní mezinárodní společnosti.
* Propracovaný adaptační plán spolu s možností interního vzdělávání.
* Příjemné pracovní prostředí a přátelskou kulturu jedničky na trhu v pojišťovnictví.
* Po zaučení je možné pracovat pravidelně na HomeOffice.

Na jaké benefity se můžete v Generali České těšit?

* 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
* FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje, a využijte možnosti Home office až 3 dny v týdnu.
* CAFETERIE: Příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost sportu, relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
* STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
* POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
* ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Doplňující informace:

* Pracoviště: Praha, Brno nebo Hradec Králové
* Nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Občerstvení na pracovišti
- Zdravotní volno/sickdays
- Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Generali Česká pojišťovna
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: LIKVIDÁTOR/KA STROJNÍHO POJIŠTĚNÍ
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici LIKVIDÁTOR/KA STROJNÍHO POJIŠTĚNÍ ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Generali Česká pojišťovna ještě dnes.