Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

FP&A Specialist

Brno

Popis pozice

Notino je aktuálně evropskou jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky. Z našich balíčků se těší lidé v 27 zemích Evropy. Komunita #notinopeople roste raketovou rychlostí - už je nás skoro 2700! Aktuálně chceme rozšířit náš FP&A tým o někoho, kdo se přidá ke kolegovi Dominikovi a bude mít na starosti přípravu finančního plánu a kontrolu jeho plnění.

Budeš členem rostoucího FP&A (Financial Planning & Analysis) týmu, který je součástí oddělení financí. Činnosti jak v controllingu, tak v celém oddělení, jsou velmi pestré, takže nudit se rozhodně nebudeš. Každý den budeš mít příležitost se učit a rozvíjet svoje #newme v Notinu. Baví Tě dynamické prostředí a nezalekneš se změn? Pojďme probrat detaily. :)

Co Tě u nás čeká?

  • hlavní náplní tvé práce bude spolupráce na vytváření a kontrole plnění finančního plánu (budgeting & forecasting), nahlédneš pod pokličku všech oddělení společnosti
  • budeš pracovat v našich vlastních interních finančních systémech, do kterých Tě určitě zaškolíme, i v moderním externím toolu pro plánování Apollo, které stále rozvíjíme pro naše specifické potřeby a ty se na tom můžeš podílet
  • základem Tvé práce bude kontrola dat, hledání různých výkyvů a chyb, analýza odchylek
  • při kontrole a analýze dat budeš komunikovat zejména s naší účtárnou, ale i napříč firmou
  • zároveň uvítáme tvou iniciativu při vylepšování různých procesů s cílem jejich zjednodušení a zefektivnění

Co u Tebe potřebujeme?

  • ekonomické vzdělání (min. Bc.) a alespoň školní znalost účetnictví
  • orientaci na detail, pečlivost a spolehlivost
  • ovládáš práci v Excelu a mělo by Tě bavit v něm pracovat
  • schopnost efektivně komunikovat napříč odděleními
  • očekáváme komunikativní znalost angličtiny (B1)
  • velmi nás potěšíš alespoň základní znalostí Power BI

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Hodně dáme na neustálé učení - takže ti nabídneme spoustu příležitostí k rozvoji jak interně, tak externě.
  • K práci samozřejmě dostaneš veškeré vybavení
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • Současné benefity: 5 týdnů dovolené, 2 sick days, kurzy Seduo, Cafeterie, Multisport karta, slevy na naše produkty, little extras, vyladěné firemní akce a spousta dalšího. :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: FP&A Specialist
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici FP&A Specialist ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.