Vrátný a vrátné pouze pro OZP

Praha

Přijmeme pracovníky/ce na hlídání staveb v různých oblastech Prahy.
Na zkrácený úvazek 20 hod./týdně.
Vyhrazeno pouze pro osoby s OZP.

NÁPLŇ PRÁCE:

        Kontrola vstupu a výstupu stavby.
        Občasné pochůzky.
        Evidence všech vozidel, které do stavby vjíždí a ze stavby odjíždí.
        Noční a denní služby.
        Na směnách není problém se individuálně domluvit.

Nového uchazeče seznámíme s náplní práce a prostředím pracoviště.
Nástup ihned nebo dle domluvy.
Možnost ubytování.

POŽADUJEME:

        Min. věk 18 let.
        Bezúhonnost.
        Spolehlivost, dochvilnost, flexibilita, pečlivost a dobré vystupování.
        Certifikát strážného není podmínkou.
        Praxe v oboru výhodou.

Můžete nás kontaktovat:
PO, ST, ČT, PÁ od 8:00 - 15:00 hod. a v ÚT od 8:00 - 13:00 hod.
Andrea Vaněrová
Telefon:

Detaily o pracovním místě:
Firma: M&M Object Security s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Vrátný a vrátné pouze pro OZP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    25 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vrátný a vrátné pouze pro OZP ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě M&M Object Security s.r.o. ještě dnes.