Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Team Leader oddělení nákupu s angličtinou (němčina výhodou) - Ostrava

Ostrava

Popis pozice
Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti nákupu a vedení lidí?

Rádi komunikujete v angličtině?

Pak hledáme právě Vás!

V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme administrativní služby pro naši zahraniční pobočku v Česku, Rakousku a dalších evropských zemích se kterými jsme denně v kontaktu. Věnujeme se zpracovávání požadavků/dotazů od našich zákazníků. Jedná se o dotazy ohledně objednávek.

Co u nás budete dělat?

* vést tým (řídit výkon zaměstnanců, motivovat je a podporovat jejich rozvoj)
* účastnit se pohovorů při výběru nových kolegů do týmu
* zajišťovat personální agendu
* organizovat práci jednotlivým členům týmu
* spolupracovat na nákupních závěrkách
* zodpovídat za každodenní provozní výsledky
* optimalizovat náklady
* komunikovat se zákazníky
* vyhledávat nové příležitosti pro naše zákazníky
* podporovat změny v procesu a být její součástí (jít příkladem)
* podílet se na projektech v rámci oddělení nákupu

Co od Vás očekáváme?

* komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk je výhodou
* předchozí zkušenosti v oblasti nákupu
* uživatelskou znalost MS Office
* strategické uvažování
* dobré komunikační a organizační dovednosti, asertivitu
* prozákaznický přístup
* aktivní účast na projektech
* vysokou rozhodovací schopnost
* mít chuť učit se novým činnostem a rozvíjet se v oblasti vedení lidí mentoring/coaching lidí
* předchozí pracovní zkušenosti s vedením lidí jsou výhodou
* znalost SAP/OneSRM výhodou

Co je u nás standardem?

* 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity)
* flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.
* home office (2-3 dny v týdnu po zaškolení)
* roční bonus
* e-stravenky v hodnotě 116 Kč/den
* MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
* roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.)
* příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů
* firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě
* příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

## Benefits
- Bonuses
- Flexible start/end of working hours
- Meal tickets / catering allowance
- Holidays 5 weeks
- Cafeteria
- Corporate preschool
- Occasional work from home

Detaily o pracovním místě:
Firma: Siemens
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Team Leader oddělení nákupu s angličtinou (němčina výhodou) - Ostrava
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    70 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Team Leader oddělení nákupu s angličtinou (němčina výhodou) - Ostrava ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Siemens ještě dnes.